Blogcu Hakkında

blogcu logoBlogcu, okumayı ve yazmayı seven yüz binlerin buluştuğu, tanıştığı, blogları yazıp okuduğu Türkiye'nin ilk blog platformudur. Bu servis, 2005 yılından bu yana ücretsiz olarak sunulmaktadır. Amacımız, okuyan, yazan, düşünen ve düşündüklerini paylaşan her yaştan internet kullanıcısına, kendilerini en kolay şekilde ifade etmelerini sağlayacak bir alan yaratmaktır.

Neler Yapabilirsiniz?

  • Blogcu'ya ücretsiz üye olabilirsiniz. Üye olduktan birkaç dakika sonra blogunuz yayına hazır olacaktır.
  • Bloglar, size özel yayın alanlarıdır ve içeriğinin ne olacağını sadece siz belirlersiniz.
  • Blogcu, web tasarımı veya programlama bilgisine ihtiyaç duymadan kişisel blogunuzu oluşturabileceğiniz şekilde düzenlenmiştir. Blog açarak, yazı ve resimlerinizi kolaylıkla internette yayımlayabilir, kendinize ait bir alana sahip olabilirsiniz.
  • Blogunuza eklediğiniz yazıları dilerseniz tüm dünyaya, dilerseniz sadece blogcu kullanıcılarına açabilirsiniz. Hatta, dilediğiniz yazıların sadece sizin arkadaşlarınız, veya sadece kendinize açık olması mümkün.
  • Diğer blogcular, veya sitenizin ziyaretçileri, blogunuza eklediğiniz yazılara yorum ekleyebilirler. Eklenen yorumları istediğiniz zaman düzenleyebilir, silebilir hatta hiç yorum yayınlanmamasını sağlayabilirsiniz.


İletişim

Bize ulaşmak için tıklayınız.

Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !